Nyíregyháza 18. felnőtt háziorvosi praxis

SALIS PRAXIS
felnőtt háziorvosi és üzemorvosi szolgálat
Cím: 4400 Nyíregyháza, Szent István út 61.
Telefon: (42) 460-202 üzenetrögzítő 0-24 óráig receptigény, egyéb egyszerű kérés esetére
Telefon (42) 807-977 panasz esetén rendelési időben
Mobil: (30) 4940-900 panasz esetén 8-16 óra között
Weboldal: www.salis.hu

Ellátási terület: András u. - Bocskai u. 61-végig - Budai Nagy Antal u. - Czelder Orbán u. - Czuczor Gergely (volt Zalka Máté) u. - Dandár u. - Hajdú u. - Jávorka Ádám u. - Kapitány u. - Kállói út vasúti átjáróig - Káplár u. - Kert u. páratlan oldal - Kőrösi Csoma Sándor u. - Mikszáth Kálmán u. - Nagyvárad u. - Őrmester u. - Szabadság tér - Szent István út páros oldala 60-végig - Than Mór u. - Tiszavasvári út - Vértanúk útja - Zászlós u.

Rendelési idő
Hétfő 8.00-11.00 - prevenciós rendelés 11:00-12:00
Kedd 15.00-18.00 - prevenciós rendelés 14:00-15:00
Szerda 8.00-11.00 - prevenciós rendelés 11:00-12:00
Csütörtök 14.00-17.00 - prevenciós rendelés 13:00-14:00
Péntek 8.00-11.00 - prevenciós rendelés 11:00-12:00

Orvos dr. Soós Zoltán - a praxisközösség vezetője, háziorvostan és foglalkozás orvostan szakorvos
Orvos dr. Holb Árpád - háziorvostan szakorvos, foglalkozás-orvostan szakorvos-jelölt
Rezidens orvos
Ápoló Bunkócziné Szabó Rita - diplomás ápoló
Ápoló Daniló Andrea - kiterjesztett hatáskörű egyetemi MSc okleveles közösségi ápoló

A praxis bemutatása A rendelő Nyíregyháza frekventált részén a Jósa András Megyei Kórházzal szemben a Szent Erzsébet Gyógyszertárral egy épületben került kialakításra Nyíregyháza önkormányzata által 2019-ben. A modern kor ellátási igényeinek figyelembevételével pácienseink egy - számos kényelmi szolgáltatással felszerelt - minden igényt kielégítő rendelőt vehetnek igénybe.
Megközelíthető: 2, 2Y, 5, 6, 9, 23 helyi járatú busz. Parkolóhely a rendelő közvetlen közelében (fizető és ingyenes is).
Rendelőnkben behívó rendszert működtetünk betegeink nagy megelégedésére. A várakozás ideje alatt sem kell tétlenül unatkoznia, a behívó LCD képernyőjén hasznos információk, tanácsok illetve a gyógyszertár akciós ajánlatai váltogatják egymást, de dönthet úgy is, hogy választ olvasnivalót folyóiratainkból, magazinjainkból. Amennyiben viszont egyáltalán nem kíván várakozni, úgy vegye igénybe előjegyzésünket.
A rendelőben szerdai napokon kényelmi szolgáltatásként lehetőséget biztosítunk vérvételre is. Várónkban beállítottunk egy internet terminált, melyen minden páciensünk ingyenesen tájékozódhat a javasolt kiegészítő terápiákat, egészségtanácsokat illetően, használhatja honlapunk szolgáltatásait.
Nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos szakmai továbbképzésre, a rendelő felszereltségének fejlesztésére, hogy betegeink lehetőségeink szerint a legigényesebb ellátást kapják. Elsők között jelentkeztünk az oszágos vastagbélrák szűrési programra is, illetve nagy örömmel dolgozunk a sikeres pályázat következtében a praxisközösségünk szűrővizsgálati tevékenységében.
2013-tól a Debreceni Orvostudományi Egyetem oktatóorvosa vagyok: háziorvostan szakorvos-jelölt, orvostanhallgató és kiterjesztett hatáskörű egyetemi okleveles közösségi ápolók képzésében veszek részt óraadóként és gyakorlati képzőhelyként.
2020. óta eredményes pályázat alapján az Országos Kórházi Főigazgatóság kinevezését követően Szabolcs-Szatmár-Bereg megye háziorvosi kollegiális szakmai vezető főorvosa vagyok.

A háziorvosi tevékenységen túl foglalkozás-egészségügyi rendelésünkön várjuk gépjármű és munkaalkalmassági vizsgálatra szerződött és előzetesen időpontot egyeztető nem szerződött partnereink dolgozóit is.

Nyomtatás   E-mail